Hei, olen Hanna


Mul on hea meel Sinuga siin kohtuda!


Lisaks armastusele fotograafia vastu naudin ma väga inimestega koos töötamist. Ma soovin sind märgata ja näha, milline on just sinu olemus. Iga inimene, iga pere ja iga pereliige on erinev ja eriline. Mulle on oluline atmosfääri tunnetamine ja see, et sul oleks minuga pildistades hea ja turvaline olla. Sedasi saab pildile jäädvustatud see "miski", mis tuleb esile vaid siis kui inimestel on koos mugav ja lihtne olla. Ehedus. Fotograafiga pildistamine ei pea tähendama pingutatud poose valgel taustal või perfektsuseni lavastatud idülli. Pildistamiseks ei pea ootama täiuslikku hetke. Aga kui tahadki rohkem sättida ja esitada parimat versiooni endast (Kes meist ei tahaks), siis muidugi! Soovin, et igal minu kliendil oleks hetki, mida endaga läbi elu kaasas kanda ja fotode abil meenutada - olgu tegu mõne eheda igapäevase hetke, isikliku & intiimse sündmuse või hoopis suure tähistamisega.


Tuletan sulle veel meelde, et pildistamise protsess võib olla väga lihtne kui lasta endal lihtsalt olla, nautida ja tähistada. Suuri ja väikeseid hetki, loomulikult ja mõnusalt.


Hanna

Kliendid minust

Triin & Johann

“Aitäh Sulle - oleme nüüd fotodele juba mitu ringi peale jõudnud teha ning need on lihtsalt imelised :) Meil on väga hea meel, et leidsime just Sinu oma erilist päeva jäädvustama. Sa suutsid väga kenasti tabada nii meid kui ka meie külalisi ja Sul on nii hea silm detailidele! Sinuga oli mugav ja kerge ja lõbus - suur tänu veelkord!”

01 / 10